Počínaje dnešním dnem 27.4.2020 ordinujeme v normálním režimu. Prosíme o dodržování objednaných časů !!!! Děkujeme

 

Vzhledem k postupnému uvolňování režimu karantény, začneme se i my postupně vracet do normálu. Zatím platí ordinace jen dopoledne, kromě pondělí, kdy je ordinace do 15 hodin. V případě potřeby budeme uvolňovat další odpolední termíny. Rozešleme i pozvánky na prevence a je možno se objednávat. Prosíme jen dodržovat objednané časy. Samozřejmostí je samozřejmě rouška. Těšíme se na vás.

 
 

Vážené pacientky,

vzhledem k navrhovanému prodloužení nouzového stavu až do 11.5.2020 jsme se rozhodli, že budeme provádět i preventivní prohlídky - po telefonické domluvě ev. objednání na www.navstevalekare.cz. Pokud budete zdravé, bez teploty, bez nařízené karantény, můžete přijít na vyšetření. Dodržujte prosím přesně čas objednání. Po telefonické domluvě je možno se objednat i na pondělí od 20.4.2020 mezi 13 a 15 hodinou. V tuto dobu bude ordinace jen pro objednané.

Pravidelně vše desinfikujeme

Vzhledem k současné situaci pokračujeme v nouzovém režimu do odvolání. Ordinujeme každé dopoledne do 12 hodin. Všem pacientkám moc děkujeme za pochopení, vstřícnost a ukázněnost: Držme si palce, ať to brzy skončí 

 

Vážené pacientky, vzhledem k nastalé situaci v ČR jsem se rozhodli, že naše ambulance bude nadále fungovat v nouzovém režimu. Od zítřka bude otevřená ambulance je dopoledne do 12 hodin. Prosíme pacientky, které mají v plánu preventivní vyšetření, aby se přeobjednaly na pozdější dobu. Recepty na antikoncepci a i jiné recepty budeme po domluvě zasílat elektronicky. Každé pacientce bude měřena tělesná teplota a pokud se nám podaří získat roušky, dostane roušku. Pacientky s respiračním onemocněním budou ošetřeny jen v krajním případě a musí mít roušku.

 

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

Kontakt

Gynekologická ordinace MUDr. Martina Fršlínková Tel.: 725 584 819 gynfrs@seznam.cz